Mobilní aplikace YouTube nabídne částečnou podporu v offline režimu

2

Youtube

V současné době si můžete na YouTube přehrávat videa díky internetovému připojení. To se však nejspíše změní a již velmi brzy. V listopadové aktualizaci by mobilní aplikace YouTube měla nabídnout částečnou podporu pro přehrávání v offline režimu.

V praxi by to znamenalo, že na krátkou dobu budete moci video přehrávat. Je to vhodné například v době, kdy cestujete vlakem do zaměstnání, či školy a stává se vám, že se internetové připojení jednoduše přeruší.

Oficiální blog YouTube nepřináší žádné podrobnosti, pouze tuto funkci oznámil. Podle slov ze zprávy se tým YouTube snaží o nalákání ještě vyššího počtu uživatelů na stránky YouTube. Doufejme, že novou funkci tým propracuje do co nejlepší podoby pro uživatele.

Zdroj: Blog YouTube

 

2 KOMENTÁŘE

    • jj, to by bylo dobré. Všichni čekáme na to až se objeví u nás opravdu dobrá služba na „prodej“ muziky, čekáme na to až bude dostupná muzika v play, přesto většina písniček se na youtube najde a dávají je tam sami vydavatelé a autoři. Je teda škoda, že nejde přehrávat samotný zvuk. Aspoň že na mém Samsung note 10.1 jde multitasking, takže na malé části mi běží youtube a na zbytku můžu dělat něco jiného. Líp to bohužel zatím nejde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here