HTC One Max: další uniklé informace a fotky [DOPLNĚNO]

0

HTC One Max sice nebylo navzdory očekávání představeno na nedávno proběhlém veletrhu IFA 2013 v Berlíně, ale to neznamená, že by taiwanský výrobce ukončil vývoj tohoto hliníkového tabletofonu. Naopak, na internet tento týden unikla kupa fotografií a také několik zajímavostí o chystaném One Max.

HTC One Max leak

Už dříve unikl obrázek, na kterém byl smartphone vybaven snímačem otisků prstů, ale později byla tato informace popřena. Nejnovější uniklé fotografie ale naznačují, že HTC One Max bude touto neobvyklou funkcí opravdu vybaveno.

HTC One Max by mělo mít 5,9″ displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, 2GB RAM, 16GB vnitřní paměť a baterii o kapacitě 3 300 mAh. Otazník zatím visí nad procesorem. Dlouho se spekulovalo o Snapdragonu 800, ale podle nejnovějších informací nejspíš HTC použije slabší čtyřjádro od Qualcommu taktované na 1,7 GHz.

Chybět nejspíš nebudou vychytávky známé z běžného HTC One, jako například hliníkové tělo, ultrapixelový fotoaparát, dvojice stereo reproduktorů s technologiemi BoomSound a Beats Audio, infraport nebo Android 4.3 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou HTC Sense. Na pultech obchodů by se dlouho čekávaná novinka měla objevit v průběhu letošního října.

AKTUALIZACE: Na internetu se objevily další fotografie HTC One Max, které nám prozrazují nové informace o chystaném tabletofonu.

HTC One Max 4
Srovnání velikosti HTC One Max se Samsungem Galaxy Note 2 a Note 3
HTC One Max 3
Oddělitelným zadním krytem bude s velkou pravděpodobností vybavena pouze verze určená pro čínský trh
HTC One Max 1
Výsledek benchmarku nasvědčuje tomu, že HTC One Max bude mít čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600 taktovaný na 1,7 GHz
HTC One Max 2
HTC One Max bude mít infraport umožňující dálkové ovládání televize

zdroj: GSM Arena, Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here