Launcher Pro – zajímavý launcher se skvělými widgety

10

Stále jste si nevybrali launcher, který by vám vyhovoval? Jeden vám dnes představím. Jmenuje se Launcher Pro. V základní verzi je k dispozici zdarma. Placená verze, která stojí cca 60 Kč, však navíc obsahuje skvělé widgety, kvůli kterým se investice rozhodně vyplatí.

K dispozici máte až 7 virtuálních obrazovek, tento počet však lze upravit. Taktéž umožňuje nastavit si ve spodním docku až tři skupiny po pěti ikonách. Kromě toho má další široké možnosti nastavení. Menu aplikací je klasické roletkové. Mezi další výhody patří především podpora scrollovatelných widgetů. Podpora složek na domovských obrazovkách je samozřejmostí.

Největší silou Launcheru Pro jsou však widgety z placené verze. Jedná se o widgety pro kontakty, záložky, kalendář, zprávy, Twitter, Facebook a Gmail. Osobně si nemohu vynachválit především widget pro Twitter a Facebook. Zatím se mi totiž pro daný účel nepodařilo najít nic lepšího. Ani další widgety však nejsou k zahození. Obzvláště proto, že do prostředí Launcheru Pro krásně graficky zapadají.

Kdyby se vám však základní vzhled nelíbil, je možné ho u některých prvků změnit. Zejména se jedná o skinovatelné widgety. Mnoho skinů, včetně těch zdarma, lze najít na marketu. Také si lze stáhnout nové sady ikon pro dock.

Launcher Pro je celkově velice kvalitní launcher. Běhá i na mém ZTE Blade s pomalejším procesorem celkem svižně a bez problémů. Navíc je i po grafické stránce vcelku povedený a hezky vypadající. Investice do placené verze plus se rozhodně vyplatí, právě kvůli výborným widgetům. Dle mého názoru se jedná o launcher, který rozhodně stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app 

10 KOMENTÁŘE

  1. Byl nejlepší, ale to už dávno neplatí, protože byl ukončen vývoj a to už před možná víc jak 2 měsíci…

  2. Naprostý souhlas… Mám tenhle launcher zakoupený… Ale na HTC Desire S blbne… Bohužel poslední aktualizace launcheru byla v květnu… Od té doby na to prděj… Jsou daleko lepší a vychytanější… Nestahovat, nekupovat…

  3. LPP pouzivam uz dlouho. Naprosto perfektni nenarocny launcher se spoustou nastaveni. Zkousel jsem i jine, ale vzdy jsem se vratil k LPP. Ted jsem zkousel ADW, ten nevypada uplne spatne, ale stejne jsem zustal u LPP.
    Je pravda, ze vyvoj se ted ponekud zastavil. Autor sliboval kompletni prepis, ale zatim nic. Kazdopadne LPP funguje tak jak ma, takze me update zatim nechybi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here