Internetový obchod CZC.cz vydal vlastní aplikaci

4

CZC.cz

Jeden z předních internetových obchodů zaměřených na nákup počítačů a spotřební elektroniky spouští svou vlastní aplikaci CZC.cz pro Android. Aplikace Vám nabídne možnost pohodlně nakoupit počítač či spotřební elektroniky přímo z mobilního telefonu nebo tabletu. V aplikaci rychle a jednoduše najdete požadovaný produkt včetně podrobného popisu a fotografií.  Což se může také hodit při nakupování v klasické kamenné prodejně, ne vždy jsou popisky u zařízení dostačující.

 CZC.cz CZC.cz CZC.cz

Aplikace má jednoduché, rychlé vyhledávání s intergrovaným inteligentním našeptávačem, vývojářům se podařilo přehledně zpracovat zboží v jednotlivých kategoriích s možností prohlížení  jednotlivých produktů. Aplikace Vám dále nabídne mapu poboček a odběrních míst s  podrobnými kontakty, informace o otevírací době a mapu s možností navigace.

Aplikace Vám nabízí:

  •  Katalog produktů (více než 20 000 položek)
  • Vyhledávání produktů s našeptávačem
  •  Filtrování produktů
  •  Nákupní košík
  •  Historie nákupů
  •  Mapu poboček
CZC.CZ: Spuštěním ale práce na aplikaci nekončí. Budeme ji dále vylepšovat a v dalších verzích vám chceme nabídnout i možnost propojení s účtem na CZC.cz nebo speciální nabídky přímo pro návštěvníky z mobilních zařízení.

 CZC.cz CZC.cz CZC.cz


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. Bez propojení s účtem mi to jako stálému zákazníkovi (a zaměstnanci :)) zatím moc nedává smysl…ale jinak je apka fajn 🙂

  2. Aplikace není špatná, ale mě osobně více nadchnula aplikace ShopsInTouch pro iOS, která zastřešuje více jak jeden obchod a tudíž není potřeba pro každý shop instalovat vlastní aplikaci. Zatim tam moc obchodů není (napočítal jsem něco přes 30), ale i tak skvělý nápad a spuštění bylo před měsícem, takže se dá očekávat další rozvoj i růst obchodů. Snad to dají i na Android.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here