Google Now Launcher může mít každý vlastník telefonu či tabletu s Androidem

5

Včera po dlouhých spekulacích konečně vyšel launcher přímo od Google. Ten ale je prozatím dostupný pouze pro zařízení, která mají v názvu slovo Nexus nebo Google Play Edition. To naštvalo velkou část majitelů ostatních kousků. Google se to bude určitě do budoucna snažit zpřístupnit pro veškeré zařízení vlastnící operační systém Android, bohužel to nějakou chvíli potrvá, protože to není zrovna jednoduché. Celý tento proces se dá velice jednoduše obejít, díky instalačního balíčku APK. K instalaci těchto soubourů je zapotřebí mít povolené instalace s nedůvěryhodných zdrojů, popřípadě si stáhněte nějakou aplikaci, která to zvládá.

google-now-launcher

Tady máte velice jednoduchý návod:

  1. Stáhněte si nejnovější verzi Google vyhledávání.
  2. Nainstalujte instalační balíček APK, který si můžete stáhnout zde.
  3. Užívejte si tohoto prostředí a zkuste potrápit hlasový vyhledávač Google Now

 

Tento způsob je podle mě velmi primitivní, takže by ho měl zvládnout snad každý. Bohužel Vám nemusí launcher fungovat zrovna nejideálněji, proto je oficiálně dostupný jen pro pár vyvolených kousků s KitKatem.

Zdroj: phonearena

5 KOMENTÁŘE

    • Dobrý den,
      Vám s velkým „V“ špatně není, je to poklona a zárověň úcta ke čtenářům. Klasické „vám“ je vhodné uživát v neformálnějších situacích. Slovo „nejideálněji“ – zcela jasný význam: nejblíže „ideálnímu“, ale pořád ještě ne „ideální“ a ideálem se typicky ani nestane. O úpravě slova ideální se dá poměrně hodně polemizovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here