Aktualizace Google Keyboard – personalizované návrhy, opravy

2

Google Keyboard je bezesporu dobrá klávesnice, kterou však konkurenční aplikace těžce válcují. Například SwiftKey je stahována v mnohem větší míře. Klávesnice od Googlu však není špatná, jenom některé jiné aplikace to prostě umí lépe. Poslední aktualizací dostala aplikace personalizované návrhy, čímž se na pomyslném žebříčku kvality posunula výše.

google-swype-keyboard-630

SwiftKey umožňuje personalizovat návrhy po přihlášení některých jeho služeb v nastavení. Google používá databáze ze všech Google aplikací, které používáte, takže možností má nepřeberné množství. Podle toho jak píšete jinde se vám přizpůsobí s návrhy a autokorekcí. Funkce je automaticky aktivována při otevření, o čemž jste upozorněni po prvním spuštění aktualizované aplikace, můžete ji však vypnout.

Pokud se vám aktivovaná funkce časem znelíbí, můžete ji jednoduše deaktivovat. Dlouhým podržením tlačítka mikrofonu se dostanete do nastavení a zatržené použití „Personalized Suggestions“ prostě odeberete. Verze 3.0.19373 je již nyní dostupná ke stažení, pokud se vám tedy aktualizace nenabídla, můžete si novou verzi stáhnout přímo přes Play.Google.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Play.Google

2 KOMENTÁŘE

    • Asi je dostupná pouze pro Nexus zařízení. Na mém Nexus 4 je dostupná. Je to hodně konkurenceschopná klávesnice i pro Swiftkey a Swype

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here