GeoStar – procvičte si zeměpis

2

Jaké je hlavní město Kyrgyzstánu? Jakou vlajku má Madagaskar? Jaký stát je ten malý zvýrazněný ostrůvek v Oceánii? I takovéhle otázky na vás čekají ve hře GeoStar.

Ale nebojte se, obtížnost a typ otázek si můžete vybrat. Konkrétně hra nabízí pět režimů: GeoStar kvíz, Snadný kvíz a Normální kvíz a Vlastní kvíz, ve kterém můžete nastavit obtížnost, časový limit, počet otázek a jejich typ. Poslední je Vytrvalostní kvíz, ve kterém musíte získat co nejvíce bodů bez jediné chyby. Body získáváte v každém režimu hry, záleží na vaši rychlosti a bezchybnosti odpovědí. Ze získaného počtu bodů vám poté hra udělí počet hvězdiček a titul. Dozvíte se tak, zda jste chytří jako tarzan, školák, pilot, učitel nebo někdo jiný.

A pokud budete někdy potřebovat zjistit hlavní město nebo vlajku nějakého státu, zkuste kategorii Studium, kde se nachází všechny státy světa členěné podle světadílů.

Hra je dostupná ve dvou verzích: bezplatné (Lite) a placené. Naštěstí není Lite verze o tolik horší než placená, jako tomu bývá u jiných her. Konkrétně budete ochuzeni o Vytrvalostní hru a dva typy otázek (vlajka podle země, silueta podle země.)

GeoStar je docela zábavná a k tomu navíc poučná hra. A nesmím zapomenout dodat, že kompletně v češtině. Chybí mi ale například režim, ve kterém na slepé mapě určujete přibližnou polohu měst a států.

GeoStar GeoStar GeoStar

GeoStar GeoStar režim Studium GeoStar nastavení

GeoStar (0,99 €)

GeoStar Lite (zdarma)

Android verze: 1.5 a vyšší

Velikost: 2,6 MB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ano

Cena: zdarma (lite) / 0,99 € (plná verze)

2 KOMENTÁŘE

 1. Wow ! Many Thanks Jáchym for this review.
  I was wondering why so many new player were czech !
  So i googled : geostar android site:.cz and found this.

  For the Czech translation : Thanks goes to Martin ‚Case‘ Fiala !
  After reading you, I will really consider adding the „locate the town“ or „locate the country“ modes. (have already been told about that. I don’t know how much work it will require).

  Thanks again for this nice review. That give developper a push to do better !

  Kafeine

 2. Hi,
  I am glad that through my review, many new players are from the Czech Republic. I also happy that I gave you the inspiration to improve the game.
  Thanks for your great game!

  Jáchym

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here