Fitness příslušenství od LG brzy vstoupí na globální trh

0

LG právě oficiálně oznámilo podrobnosti ohledně prodeje svého fitness příslušenství. Konkrétně se jedná o náramek LifeBand Touch a sluchátka, která v sobě skrývají měřič srdečního tepu. Ve Spojených státech se tyto dva kusy příslušenství začnou prodávat už 18. května a ostatní trhy včetně toho českého mají brzy následovat.

lg-logo

Chytrý fitness náramek LifeBand Touch nenabídne nic revoluční, bude si však rozumět s nejpoužívanějšími aplikacemi, za které mohu jmenovat například RunKeeper. Podle posledních zpráv však chybí takové Endomondo. Náramek také bude kompatibilní s drtivou většinou zařízení Android a se všemi iOS. To znamená, že vás bude informovat o přijatých SMS zprávách nebo příchozích hovorech. Nechybí ani vzdálené ovládání hudebního přehrávače pomocí dotykového 0,9″ OLED displeje.

LG_Lifeband_Touch_and_Heart_Rate_Earphones_500

Sluchátka nebudou nikterak zvlášť výjimečná a krom měření tepu toho věru moc netradičního nenabídnou. Ke smartphonu se budou připojovat skrze Bluetooth a speciální aplikaci LG Fitness. Právě pomocí ní si budete moci sledovat svou srdeční aktivitu a kyslíkový deficit.

Jak jsem se zmínil již na začátku. Oba kusy chytrého fitness příslušenství od LG se ve Spojených státech dostanou do prodeje 18. května. Zbytek světa bude podle oficiálních informací následovat krátce po té a dá se předpokládat, že příslušenství zamíří i k nám. Velkou neznámou však zůstává cena, která s největší pravděpodobností rozhodně o případném úspěchu těchto dvou zařízení pro sportovně laděné uživatele.

 

Zdroj: phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here