Dnes ve Velikonoční ošatce aplikace pro pivaře

0

Vodafone dnes doporučuje tři nezbytné aplikace, když se chcete vydat s kámoši na pivo. Jedná se o vyhledávač hospod, počítadlo piv, dokonce i pivní deníček.

Pivní deníček

Najdi jaké pivo a za kolik se točí ve tvém okolí, veď si své pivní statistiky.Pivní deníček je původně facebooková aplikace pro všechny pivaře sloužící k vedení osobních statistik o vypitých pivech, nově ochutnaných značkách a navštívených restauracích, kde své pivní výkony můžeš porovnávat se svými přáteli.

 Pivní deníček Pivní deníček Pivní deníček


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pilsner Urquell Navigator

Díky této aplikaci najdete ve svém okolí nejbližší hospodu kde čepují Pilsner Urquell. Navigátor obsahuje 378 míst, kde se vyplatí zastavit, jelikož  obsahuje pouze restaurace, které odpovídají nejnáročnějším standardům na kvalitu a podávání piva Pilsner Urquell z pohledu odborníků Plzeňského Prazdroje.

  Pilsner Urquell Navigator Pilsner Urquell Navigator Pilsner Urquell Navigator


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Beer Counter

Aplikace Beer Counter Vám pomůže počítat počet kousků, které zvládnete za večer, navíc stačí nastavit cenu zlatavého moku a celý večer můžete checkovat kolik jste utratili. Jako bonus aplikace zvládá odesílat Tweety o aktuálním počtu piv na Twitter 🙂

 Beer Counter Beer Counter

httpv://www.youtube.com/watch?v=6CVWajjv_KE


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here