Český fotografický cestovní průvodce Fripito je ke stažení v Google Play

0

 Fripito Fripito1 Fripito2

Fripito je aplikace pro chytré telefony a tablety, ve které najdete estovatelsko-fotografické průvodce pro stovky lokací po celém světě obsahující podrobné informace nejen o ubytování, stravování a dopravě, ale hlavně fotografické tipy na fotograficky zajímavá místa, informace o světelných podmínkách, vhodné technice a nastavení fotoaparátu. Dozvíte se, kdy a jak cestovat do destinace, kde bydlet, jak se přepravovat a stravovat a hlavně kdy je na daném místě ideální světlo, zajímavá událost. Aplikace vám pomůže naplánovat a prožít fotografickou dovolenou snů.

Fripito připravují fotografové pro fotografy. Je jedno jestli fotografujete mobilem, kompaktem nebo zrcadlovkou. Nezáleží na tom, kolik máte zkušeností. V každém případě potřebujete najít jedinečná a malebná místa a přijít na ně v ten správný okamžik, kdy je světlo takové, jaké potřebujete. Proto naši průvodci vás nepovedou po památkách a turisticky nejexponovanějších místech, ale ukáží vám autentickou atmosféru a srdce jednotlivých míst.

Každý uživatel má možnost komentovat fotografie i texty v průvodcích. Autoři se zavázali na podkladě komentářů od uživatelu obohacovat obsah aplikace, což by mělo zaručit její aktuální obsah.

Aplikace je v Google Play ke stažení zdarma, v případě zájmu o jednotlivé průvodce je si je třeba zakoupit. Aplikace nabízí dva druhy průvodců podle obsahu. Typ “Inspirace” přináší kromě praktických informací a tipů na zajímavá místa také padesátku fotografií s přesnými technickými informacemi, jak byla fotografie vyfocena a s radami, kdy se na místo vydat,  na co nezapomenout nebo čeho se vyvarovat. Typ “Fotoprůvodce” nabízí kromě toho všeho i přesný denní program celého pobytu. Zdarma si lze stáhnout průvodce typu “Připravujeme,” kde uživatel získá základní popis připravovaného průvodce a deset  ukázkových fotografií včetně rad a tipů. Cena jednotlivých průvodců se podle obsahu pohybuje od 3,99 $ do 15,99 $.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here