Brain Wars: Procvičení mozkových závitů

0

Pokud nejste velkými fanoušky aplikací jako jsou Lumosity nebo Quiz Up z důvodu velkých omezení (ve free verzi max 3 hry denně atd.) máme pro Vás tip na aplikaci, která Vás nadchne.

Brain wars

Hra nabízí různé úlohy a hádanky. Mezi lehčí patří Flick Master – pokud se zobrazí modrá šipka, přejedete po dotykové ploše ve směru šipky, pokud červená, přejedete opačným směrem. Samozřejmě čím jste rychlejší, tím více dostáváte bodů.

Follow The Leader na lehčích úrovních taky patří mezi snadnější úlohy. V rychlém sledu se Vám zobrazí 3 až 5 čtverečků a vy musíte zaklikat, v jakém pořadí se zobrazily. Pokud mají červenou barvu, zaklikáte je v opačném pořadí od posledního k prvnímu.

 

brain wars applications

 

Pro větší nadšení ze hry tvůrci zakomponovali online hru s ostatními hráči. Žebříček je rozdělen do 5 úrovní, v každé úrovni hrajete s přibližně stejně rychlými a bystrými hráči, ale hlavně, každá vyšší úroveň přináší větší a větší nároky. Např v početních operacích dostáváte mnohem těžší příklady, v úloze Follow The Leader se zobrazí místo 5 čtverečků 9 a vy je stále musíte přesně označit v jakém pořadí se zobrazily.

 

rankings

 

Pokud zjistíte, že v určité úloze nevynikáte, můžete si nanečisto několikrát konkrétní hru procvičit v trénovacím módu a následně se vrátit do hry s ostatními hráči.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj : pocketmeta.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here