Boot Animation Installer – změňte bootovací animaci

5

Máte ROOT, případně S-OFF, nainstalovaný Busybox a vaše stávající boot animace vás nudí? Pak vyzkoušejte Boot Animation Installer. Seznam aplikací s náhledem v app Boot Animation Installer.

Předem říkám, že app je placená a stejnou práci můžete udělat ručně, ovšem pokud jste líní hledat, stahovat a prohlížet boot animace a/nebo chcete ušetřit čas, tak se vám tato drobná investice vyplatí.

Seznam aplikací s náhledem v app Boot Animation Installer. Stažení boot animace v app Boot Animation Installer.

Po otevření aplikace a povolení ROOT přístupu se zobrazí seznam dostupných boot animací (v současné chvíli jich je >150). Animace nejsou vzhledem k nárokům na místo součástí aplikace, ale jsou uloženy na serveru. Po vybrání některé z nich se zobrazí zmenšená ukázka, což považuji za velmi užitečné. Nevýhoda ale je, že se tyto zmenšené ukázky ukládají na SD kartu a ač oproti plnohodnotné verzi zabírají zlomek místa, je dobré složku občas promazat (což bych očekával, že app bude dělat sama). Pokud se vám některá animace zalíbí, tapnete na tlačítko download a plnohodnotná boot animace se uloží na vaši SD kartu. Poté ji najdete v záložce „downloaded animations“, kde ji můžete nainstalovat.

Editor boot animace v app Boot Animation Installer. Editor boot animace v app Boot Animation Installer.

Kromě stažení a instalace umí aplikace i upravovat.  V jednoduchém editoru není problém změnit například FPS, což může mít pozitivní dopad na spotřebu při zavádění systému. Takto upravit můžete i boot animaci, kterou jste nestáhli v aplikaci, v „downloaded animations“ stačí tapnout na menu->import from /sdcard, nebo animaci ručně nakopírovat do /sdcard/goodies/bootanimations/.

Informace o nalezených boot animacích v app Boot Animation Installer.

Před instalací boot animace bych ještě doporučil zjistit a případně upravit, kam se bude boot animace instalovat. Oboje najdete přímo v aplikaci. Zmenšené verze můžete smazat v /sdcard/goodies/previews/.

 

Podporovaná verze Androida 2.1+

App 2 SD: ano

Velikost: 227 kB


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pochlubte se boot animací, kterou používáte v komentářích a inspirujte ostatní ;-).

5 KOMENTÁŘE

  1. Casto menim bootanimace, ale nyni pouzivam original od VillainROM a vyhovuje. Tohle je vsak velice snadne a rychle a za tech par korunek si myslim, ze i vyplati.
    Btw: nefunguje link.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here