Bezpečný alkohol – chrání životy

1

Prohibice je sice u konce, ale strach z nebezpečného závadného alkoholu zůstává. S pomocí aplikace Bezpečný alkohol si nyní snadno zjistíte, kde byla Vaše láhev vyrobena a jestli je tedy nutné se obávat.

Aplikace je opravdu až primitivní, přesto se může hodit. Podle Ministerstva zdravotnictví byl závadný alkohol vyroben pouze v roce 2012. S touhle konkrétní informací si aplikace vystačí. Aplikace by měla pomoci jako přehled pro všechny zákazníky, kteří mají pochyby, ale orientačně ji mohou využít i provozovatelé restaurací případně prodejci tvrdého alkoholu.

  bezpecny alkohol

Datum výroby alkoholu se zjistí pomocí zvláštního ,,LOT“ kód, který je uveden na etiketě lahve. Leckdy je hledání poněkud obtížnější, co výrobce, to jiné umístění. Za výhodu aplikace lze považovat také spolupráci se starými i novými kolky.

V databázi aplikace naleznete zhruba 400 druhů alkoholu, zahrnuje tedy všechny známé i méně známější výrobce.

Aplikace má velmi jednoduché a přehledné uživatelské prostředí, vše je podřízeno jedné věci – zjisti, zdali je alkohol závadný. Podle mého bude aplikace ještě chvíli potřeba, strach se v lidech jen tak neztratí. Malou aplikaci v telefonu ani nezaznamenáte a přitom může zachránit život..

Aplikace je zdarma dostupná na Google Play. I když je zdarma, neobsahuje žádnou otravnou reklamu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here