Aplikace|ecoGator – Úsporné spotřebiče

0

ecoGator ecoGator 2 ecoGator 1

Snažíte se vybudovat energeticky úspornou domácnost? Jestliže ano, pak Vám přijde vhod aplikace ecoGator, která Vám pomůže vyhledat a srovnat nejúspornější domácí spotřebiče v jednotlivých kategoriích. Interaktivně můžete v rámci aplikace vyhledávat ty nejúčinnější spotřebiče což Vám pomůže rozhodnout se pro nákup toho nejlepšího. Momentálně v rámci aplikace se nacházejí informace o osvětlení, bílém zboží a televizorech.

Přímo v obchodě můžete využít funkci skenování. Aplikace dokáže přečíst a zpracovat data z evropských energetických štítků.  Jednoduše namíříte fotoaparát na štítek připevněný ke spotřebiči – aplikace Vám následně poskytne informace o jeho energetické třídě, vypočítá Vám roční náklady na energii vy si můžete vytvořit svůj osobní seznam sledovaných spotřebičů. To Vám usnadní srovnávání a vybírání spotřebičů vystavených v obchodě a také jejich filtrování na základě požadovaných kritérií, jako je hlučnost nebo spotřeba energie.

V rámci aplikace si lze rovněž prohlížet seznamy úsporných spotřebičů, mnoho užitečných tipů pro úsporu energie v domácnosti, nychybí ani možnost srovnávat spotřebiče mezi sebou.

http://www.youtube.com/watch?v=NZKwTrt01QY


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here