Aplikace k přechodu z iOS na Android? (Aktualizováno)

0

 

Aktualizováno 12. Ledna v 14:45. Apple se k celé kauze oficiálně vyjádřil na serveru BuzzFeed.com, kde dementoval, že by na vývoji takové aplikace skutečně pracoval nebo se v budoucnu chystal její vývoj zahájit.

apple-inc-targets-android-users-with-new-move-to-ios-app

Původní text:

V červnu roku 2015 přišel Apple s aplikací „Move to iOS“ pro Android, která vám má usnadňit přechod z Androidu na iOS, to bylo ještě celkem logické. Teď se však spekuluje, že Apple vytváří aplikaci pro iOS k přesně opačnému přechodu na Android. Také vám to nedává moc smysl?

Podle spekulací je Apple nucen k vytvoření zmíněné aplikace pro snadnější přechod z iOS na Android některými mobilními operátory. Těm se údajně nelíbí, že si jejich zákazníci mohou sami jednoduše zkopírovat kontakty, hudbu, fotky a další pouze jednosměrně z Androidu na iOS, ale ne opačně. Vytvoření aplikace „Move to Android“ by tak jistě některým lidem zjednodušila život. A paradoxně možná také Applu. Ten by totiž mohl za svou „jednostrannost“ v rámci vyšetřování EU draze zaplatit. Koneckonců určitě méně, než o kolik uživatelů by vytvořením zmíněné aplikace přišel. Uživatelé iOS patří v žebříčku mobilních platforem vůbec mezi ty nejspokojenější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here