Aplikace IKEA VR Experience pro HTC Vive umožňuje vyzkoušení kuchyně, než si jí koupíte!

0

IKEA vytvořila aplikaci pro VR, aby pomohla potenciálním kupcům s jejich rozhodováním. Díky aplikace IKEA VR Experience, která je k dispozici na Steamu, máte možnost se podívat na design nabídky kuchyní společnosti a vidět je jiným úhlem pohledu. Měnit barvy skříněk a zásuvek můžete doslova jedním kliknutím.vr ikeaMáte dokonce možnost změnit svou výšku až na 100cm a prohlédnout si kuchyni jako dítě. VR Experience je v současné době součástí pilotního programu, který bude pokračovat až do srpna a je k dispozici pouze pro HTC Vive.

IKEA také počítá s tím, že jí uživatelé VR Experience budou navrhovat, jak dále využívat nové technologie. Martin Enthed, IT manažer IKEA Comunication, řekl:

„Vidíme aplikaci IKEA VR Experience jako příležitost ke zdokonalování našich technologií s lidmi po celém světě. Věříme, že uživatelé budou přispívat k našemu rozvoji virtuální reality tím, že předloží návrhy jak používat virtuální realitu a jak zlepšit virtuální kuchyň.“

vr ikea 2Pokud čistě náhodou máte k dispozici HTC Vive a stáhnete si aplikaci IKEA VR Experience, byly bychom Vám vděční za sdělení vašich dojmů!

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here