AntTek Quick Settings: dostaňte z vaší notifikační lišty maximum

5

anttek1

Líbí se vám rychlý přístup k přepínačům a rychlým akcím z notifikační lišty a váš telefon jej nemá v základu? Máte rádi holo design? Pokud jste odpověděli na výše zmíněné otázky ano, mám pro vás dobrou zprávu ve formě zajímavého tipu na aplikaci. Dnes jsem narazil na velice povedenou lištu rychlého spuštění akcí. A co víc? Aplikaci mohou využívat i uživatelé s Androidem ve verzi 2.1 a vyšší. Také není nutný ROOT.

Co vše je možné vše do notifikační lišty umístit? Možnosti jsou téměř neomezené. Aplikace má v základu okolo 75 akcí. Pokud si aplikaci otevřete, máte možnost si vybrat z několika položek. Je možné vložit prvky z nastavení, kde samozřejmě nechybí položky jako WiFi, mobilní data, bluetooth, rotace displeje, režim v letadle, dále nastavení zvonění, jasu a mnohá další. Aplikace také umožňuje přidat rychlé volby pro hudbu, baterii a fotoaparát. Dále je možné vložit jakoukoliv aplikaci. Třetí možnost je vložení zkratek. Nechybí ani vložení kontaktu, konkrétně přímé vytočení čísla a přímé napsání SMS, popřípadě emailu na předem definovaný kontakt. Jak jsem již řekl, aplikace toho umožňuje nespočetně mnoho a navíc je zabalená v příjemném grafickém kabátku.

Třešničkou na dortu jsou odlišná témata, variabilní nastavení (vibrace, velikosti, dynamické akce atd.). Ve verzi PRO je možné přidávat neomezený počet akcí. Abych pouze nechválil, tak se s vámi podělím i o neduhy. Tyto neduhy však nejsou zásadní a záleží na každém, jakou váhu jim dá. Co se mi nelíbí, tak to, že aplikace žádá o poměrně dost oprávnění. Na druhou stranu, většina z nich je obhajitelná vzhledem k funkčnosti aplikace. Další věc, které jsem si všiml je ta, že aplikace je lehce pomalejší při nastavování, poté však funguje bez problémů. Konečný verdikt je tedy kladný. Navíc je aplikace v Google Play zdarma, takže proč ji nevyzkoušet?

anttek4 anttek3 anttek2

httpv://www.youtube.com/watch?v=lm04aofTSWQ


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

  1. No, free. Pokud si tam chcete vložit více zástupců, tak si musíte koupit verzi Pro. Ovšem za 40 Kč to stojí. Koupil jsem a nelituji.

  2. Podobna aplikace, ktera se umi nasackovat do notifikacni listy (i bez rootu) je Power Toggles … nicmene tohle vypada taky pekne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here