Známe české ceny nových Huawei zařízení

0

Společnost Huawei na letošním MWC představila hned pět různých zařízení. Všechny jsou něčím zajímavé a poměrně slušně vybavené. Hodně českých potencionálních zákazníků čekalo na oficiální české ceny, které jsou většinou odlišené. My už je máme, takže pokud se Vám nějaká novinka vyloženě zalíbila, tak už budete vědět, za kolik se u nás bude prodávat.

HUAWEI MediaPad X1 spojením funkce smartphonu a tabletu umožňuje komplexní mobilní komunikaci. HUAWEI MediaPad X1 váží 239 g a měří na tloušťku pouze 7,18 mm. Poskytuje výjimečně pohodlné a snadné ovládání, a to dokonce i jednou rukou. Sedmipalcový kapacitní dotykový 10bodový displej LTPS HD s rozlišením 1200 x 1920 bodů vytváří neuvěřitelně ostrý a dynamický obraz a má vynikající poměr displeje k tělu o hodnotě 80 %. Baterie s kapacitou 5000 mAh umožňuje úžasných 21 dnů provozu v pohotovostním režimu a více než pět dnů nepřetržitého používání. HUAWEI MediaPad X1 bude na českém trhu dostupný od května 2014 za doporučenou prodejní cenu 9990,- Kč vč. DPH.

Huawei-MediaPad-X1

Pro někoho to může být dost, ale poměr cena / výkon je zde velice slušný. Navíc je vše zabaleno do designového tenkého těla, které je z hliníku, tedy krom přední strany, kde se nachází displej. Veškeré specifikace tohoto modelu naleznete zde.

HUAWEI TalkBand B1 je dokonalé hybridní komunikační („talk and track“) mobilní příslušenství („chytrý fitness náramek“) pro lepší spojení se světem. Umožňuje bezdrátové volání a denní sledování pohybových aktivit. HUAWEI TalkBand B1 má bezdrátové sluchátko s rozhraním Bluetooth™ 4.1, které umožňuje až sedm hodin nepřetržitého hovoru, a 1,4palcový flexibilní displej OLED. Podporuje bezdrátové volání na zařízeních kompatibilních s operačním systémem Android 2.3+ a iOS 5.0+, a snadno se synchronizuje přes NFC. HUAWEI TalkBand B1 sleduje počet vykonaných kroků, ušlou vzdálenost a množství spálených kalorií pro zachování dobré tělesné kondice. Baterie s kapacitou 90 mAh vydrží šest dnů bez nutnosti dobíjení.

huawei talkband b1

Datum vydání a cena u tohoto chytrého příslušenství zatím není, takže Vám ji nepovíme. Samotný Huawei by jí ale měl brzy dodat. Buď ještě nemají jasno, nebo se dostane na trh až později, než ostatní kousky. Pokud Vás chytrý náramek zaujal a chcete vědět více, tak klikněte zde.

HUAWEI MediaPad M1 je všestranný zábavní systém v tabletu. Má 8,0 palcový HD IPS kapacitní displej s rozlišením 800×1280 bodů, vybavený technologií Huawei SWS, dva reproduktory vpředu a dva mikrofony pro lepší kvalitu zvuku a stereofonní efekty. Jádrem zařízení je 1,6 GHz čtyřjádrový procesor a vysoce výkonná baterie s kapacitou 4800 mAh. HUWEI MediaPad M1 na jedno nabití zvládne přehrát až 8 hodin videozáznamu. HUAWEI MediaPad M1 bude na českém trhu dostupný v černé a bílé barvě od května 2014 za doporučenou prodejní cenu 6990,- Kč vč. DPH.

huawei-mediapad-m1-mwc-2014

Tady tento tablet už nabízí příjemnější cenu, ale ta je podmíněna horší výbavou. Přední stranou vám může připomínat prémiovou řadu One od tchajwanského HTC. Více se o něm dozvíte zde.

Smartphone HUAWEI Ascend G6 4G oživuje barvy pomocí křišťálově čistého 4,5palcového qHD LCD displeje a 245 PPI. Srdce přístroje tvoří čtyřjádrový 1,2 GHz procesor a robustní 2000mAh baterie s až 30% úsporou energie. HUAWEI Ascend G6 4G s technologií 4G LTE umožňuje rychlejší a spolehlivější spojení. Díky rychlostem až 150 Mbps lze filmy stáhnout za pár minut a pracovní dokumenty nahrát během vteřin. HUAWEI Ascend G6 bude na českém trhu dostupný od května 2014 za doporučenou prodejní cenu 5990,- Kč vč. DPH.

Huawei Ascend G6

U nás tento model bude podle mě prodejním trhákem, nasvědčuje tomu pěkný design, slušná výbava a hlavně velmi solidní cena. Je to vlastně zajímavá střední třída, které designově vychází s vlajkové lodi Ascend P6. Více informací o tomto kousku naleznete zde.

Mobilní Wi-Fi hotspot HUAWEI E5786 umožňuje připojení až 10 zařízení bleskovou rychlostí 300 Mbps, díky které zvládne stáhnutí HD filmu za 30 sekund. Je to první mobilní Wi-Fi hotspot, který podporuje rozhraní Wi-Fi 802.11ac 2×2 MIMO a s agregací přenosů umožňuje bezprecedentní stabilitu spojení. U tohoto kousku také neznáme cenu a datum vydání, takže buďte na nás shovívavý, může za to samotný Huawei, nikoliv my.

huawei-hotspot

Celkově musím říci, že ceny jsou velmi příjemné a nejsou nijak přestřelené, což je dobrým impulsem k vysoké prodejnosti. U chytrého náramku a hotspotu neznáme prozatím české ceny, už jsme se dokonce ptali českého zastoupení, ale to zatím nemá chybějící cenové údaje, jinak by je asi vložili do tiskovky. Taktéž je to s datem vydaní, které je známo pouze u MediPadu M1, MediaPadu X1 a u Ascendu G6. Jakmile se dozví tyto informace, tak nás budou informovat a my následně vás, takže pokud jste zrovna o ně vykazovali zájem, tak si na oficiální českou cenu budete muset ještě chvíli počkat.

U nás se těmto zařízením bude opět dařit, jelikož u nás hodně lidí kouká právě po ceně, která hraje při koupi nového telefonu, či tabletu velkou roli. Nejvíce počítám s úspěchem Ascendu G6, který podle mého mínění bude prodejním trhákem, ale zaručit to nemohu, je to přece jen můj názor. Tak co, koupíte si nějaké zařízení od této společnosti, která se má správně vyslovovat „wah-way“, nebo Vás ceny úplně odradili?

Zdroj: Tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here