V nové reklamě na Huawei P9 si zahrála Scarlett Johansson s Henry Cavillem

1

huawei reklamaHuawei nahrál na svůj YouTube kanál první oficiální televizní reklamu pro svůj nový vlajkový model P9. Co je dobrou zprávou? Jednoznačně obsazení, jelikož v reklamě hraje Henry Cavill a Scarlett Johansson. A co už tak dobrou zprávou není? No, je docela těžké pochopit, o co tam vlastně přesně jde.

Když se totiž na reklamu podíváte, zjistíte, že P9 v ní v podstatě jen fotí. A vzhledem k tomu, že text na konci nám jasně říká „vyvíjeno se společností Leica“, je zřejmé, že chce Huawei ukázat vynikající fotografické schopnosti P9.

www.youtube.com/watch?v=5ukZqmjvAFA

Dá se očekávat, že čínský výrobce smartphonů bude na duální zadní kameru své nové vlajkové lodi upozorňovat i nadále, což je samozřejmě docela pochopitelné, jelikož je na spolupráci s legendární společností Leica bezesporu právem hrdý. Přestože chápu, že chce Huawei dát najevo kvalitní fotoaparát, přijde mi reklama trochu nic neříkající, a proto ji osobně příliš kladně nehodnotím.

1 komentář

  1. Huawei se samozřejmě chce pochlubit nejlepším fotoaparátem, jaký v mobilech v současné době je použit. To, že ho pro ně vyvíjela Leica je obrovským přínosem pro značku samotnou. A je také nejlepším androidním telefonem, jaký se dá dnes sehnat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here