To nejzajímavější z naší poradny

0

poradna fialova

Dostali jste se s Androidem do úzkých a potřebujete poradit? Řešili jste nějaký problém, podařilo se vám jej vyřešit a chtěli byste se o radu podělit? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ANO, tak neváhejte a navštivte naši Android poradnu a přidejte do ní vaši otázku či odpověď na řešení problému.

Opakování je matka moudrosti, než se podíváme na výčet věcí, které vás nejvíce pálily v uplynulém týdnu, tak vám přípomínám, že do poradny se dostanete přes adresu poradna.androidmarket.cz nebo přes tlačítko v hlavním panelu, viz obrázek:

poradna

Ale dost řečí, pojďme se podívat, které věci trápily za poslední týden naše čtenáře nejvíc. Měli jste podobný problém? Máte podobný problém? Podělte se prosím o své zkušenosti, až budete potřebovat pomoct vy, také vám někdo pomůže.

Výběr ze zajímavých dotazů, které jste v posledních dnech umístili na poradna.androidmarket.cz:

Na některé vaše otázky jsme bohužel i my s našimi zkušenostmi krátcí, a tak bych rád apeloval na naše věrné čtenáře a fanoušky, aby občas zavítali na naši android poradnu – poradna.androidmarket.cz a poradili svým kolegům se stejnou zálibou. Samozřejmě i my se budeme snažit aktivně poradnu navštěvovat a budeme se snažit vám poradit.

Děkujeme všem našim čtenářům, kteří se na chodu poradny podílejí. Toto fórum je od vás pro vás – čím více budete diskutovat o svých problémech a zkušenostech, tím více si pomůžete navzájem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here