Takhle by mohl vypadat smartphone LG G6

3

lg-v6-leak-840x526

LG plánuje představit svou příští vlajkovou loď příští měsíc. V nové zprávě se tvrdí, že toto je první skutečný obraz toho, jak by právě LG G6 mohl vypadat.

Obrázek (výše) pochází ze stránky Verge a ukazuje, že displej bude mít minimální rámeček se zakřivenými rohy, jak se říkalo. Ve skutečnosti tento článek udává, že poměr stran k rámečku je větší než 90 procent. Zatímco obrázek ukazuje pouze horní část telefonu, spodní rámeček má být pouze o něco vyšší.

LG potvrdilo, že G6 bude mít 5.7-palcový Quad HD LCD displej a neobvyklý poměr stran 18:9. Najdete tady také tradiční 3,5mm jack pro sluchátka. Připravovaný smartphone bude vyroben ze skla a kovu a bohužel nebude mít vyměnitelnou baterii.

Ostatní dříve známější zprávy tvrdí, že telefon bude mít duální fotoaparát. Rovněž se očekává voděodolné tělo. Smartphone by měl také mít high-endový procesor  Qualcomm Snapdragon 821 (nikoliv novější Qualcomm Snapdragon 835) a 6 GB RAM paměti.

Některé nové fámy tvrdí, že LG G6 bude mít uvnitř tepelné potrubí pro účinnější odvod tepla. Také by možná mohl mít podporu Google Assistant. V každém případě se dozvíme skutečnost v neděli 26.února na MWC (Mobile Word Congress) v Barceloně, kde LG představí tento smartphone.

Zdroj

3 KOMENTÁŘE

  1. No nic moc ještě že jsem koupil V10,musel jsem G4 je v reklamaci,bootloop,teď jsem četl že u V10 mi to hrozí taky,tak doufám že vydrží déle jsem nadšený neměnil bych.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here