Archipelago: Strategický nářez, který Vás nepustí.

0

Tato recenze se bude týkat strategické, velmi navýkové hry Archipelago. Předem upozorňuji, hra je nyní placená, ale pokud Vás baví strategické hry pokračujte ve čtení dále, určitě se Vám bude hra líbit.

Archipelago

Pravidla jsou velmi jednoduchá, označíte svůj ostrov a kliknutím na nepřítelův ostrov vyšlete polovinu svého letectva. Pokud je Vaše vyslaná polovina letectva co se do počtu týče větší než počet letadel umístěných na nepřítelově ostrově, ostrov je Váš. Podle velikosti ostrova se Vám automaticky produkují další a další letadla. Jakmile obsadíte všechny ostrovy nepřítele, jste vítěz. Pro silnější útok, lze vyslat letadla rychle za sebou, tzv pokud je na Vašem ostrově 70 letadel, prvním útokem vyšlete 35, dalším útokem 17 atd.

Archipelago 1

Hra obsahuje kampaň, která Vás zabaví na přibližně 4-5 hodin. Dále hra umožnuje propojení se sociální platformou GREE, kde můžete hrát s ostatnímit hráči, bohužel mi osobně se nepodařilo do hry s hráči připojit.

 

Jak jsem již uvedl na začátku článku, hra je nyní placená, ale investice 58korun pro 4 až 5 hodin zábavy Vám bude určitě stát za to. Podělte se s námi v diskuzi, jak Vás hra zaujala a jestli se Vám podařilo zahrát si také přes sociální platformu GREE s ostatními hráči.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here