Samsung Galaxy Star 2 – levný dual-SIM s KitKatem

0

Na první pohled vypadá Star 2 hodně podobně jako Young 2, avšak se jedná o rozdílné telefony. U obou zařízení se dá hovořit o nejnižšch modelech i když je Young 2 v hierarchii stavěn o něco výše než Star 2.

Model Star 2 nijak nevybočuje z modelové řady Galaxy, ba naopak se zpracování zad podobá modelu Galaxy Note 3 díky použití imitace kůže. Zároveň je však koncipován pro ovládání jednou rukou, čemuž napomáhá 3,5″ displej. Pod displejem jsou klasická tlačítka, tedy hardwarové domovské a okolo něj senzorová „zpět“ a „nedávno spuštěné aplikace“. Telefon bude v bílé a černé variantě.

Při pohledu do útrob bude člověk spíše zklamán než ohromen, najde tam totiž 1 GHz jednojádrový procesor neznámého výrobce, RAM neznámé velikosti; specifikace jsou známy vlastně jen u fotoaparátu, který je 2 MPx, a baterie, jež disponuje kapacitou 1300 mAh. Podle fotografií bude telefon ve verzi pro dvě SIM karty.

Ani Star 2 není výjímkou a nekazí řadu dnes představených Samsungů s Androidem 4.4 a grafickou nadstavbou TouchWiz Essence. Telefon bude z prodeje také dodáván s poukazem na stažení 8 herních titulů z dílen Gameloftu, což bude lákavé především pro děti.

Jinak snad ani není co více říci o tomto plnokrevném low-endu. Je to opravdový základ ještě chudší, než už tak chudý Young 2, ale i navzdory slabé výbavě si pod podmínkou nízké ceny může najít své zákazníky.

zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here