Samsung Galaxy Ace 4 přijde v 3G i LTE verzi

0

Samsung dnes představil několik smartphonů patřících do nižší cenové katergorie. Ukázal nový Galaxy Young 2, Core II, Star 2 a také Ace 4. A právě o modelu Galaxy Ace 4 bude několik následujících řádků.

Ace 4 má podobnou hardwarovou výbavu jako jeho předchůdce, avšak po vybalení z krabice a úvodním zapnutí na člověka „vykoukne“ Android 4.4 KitKat. Grafická nadstavba je opět TouchWiz Essence. Galaxy Ace 4 bude nabízen hned ve dvou verzích, jedna pouze s 3G a druhé poté i s LTE modulem. A rozdíly mezi těmito verzemi nejsou jen po stránce připojení k mobilním sítím, liší se také ve výpočetním výkonu který v LTE verzi zajišťuje čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz, resp. 1 GHz u 3G verze. RAM je u LTE verze o velikosti 1 GB, u 3G pouhých 512 MB. Baterie je také u LTE varianty větší, přesněji má 1800 mAH oproti 1500 mAh. Rozměry se také liší, avšak celkem nepatrně v rámci milimetrů.

Displej a fotoaparát zůstává zachován z předchůdce, tedy 4″ o rozlišení 480 x 800 pixelů a rozlišení fotoaparátu 5 MPx. Vnitřní pamět 4 GB lze rozšířit až o 64 GB díky micro SD.

Telefon bude prodáván od příštího měsíce, s prozatím neznámou cenovkou, v bílé a tmavé variantě.

zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here