Samsung Galaxy Note 8 s označením “Great“

2

Galaxy Note 7

Série Samsung Galaxy Note je velmi populární mezi spotřebiteli. Nebo aspoň to tak bylo do té doby, než Galaxy Note 7 měl jisté problémy. Společnost musela tento phablet minulý rok stáhnout z prodeje, kvůli bezpečnostním problémům.

Nicméně, společnost plánuje tento rok oznámit dalšího zástupce Galaxy Note 8. Také to vypadá tak, že mají velké plány. Podle zprávy ze SamMobile je kódové označení pro tento nadcházející phablet “Great“ (velký), což je pro Samsung zajímavá volba. Doufejme, že tento phablet nebude opět výbušný tak, jako Samsung Galaxy Note 7.

Kromě toho zpráva také tvrdí, že mezinárodní varianta Galaxy Note 8 bude používat číslo modelu – SM-N950F. Galaxy Note 7 měl číslo – SM-N930F, z toho vyplývá, že přeskočí číslo čtyři, protože je v Jižní Koreji považováno za smůlu.

Objevily se i zprávy o tom, že Note 7 bude zrekonsturovaný a vrátí se zpátky do prodeje. Původní baterie, která měla 3,500 mAh se měla vyměnit za baterii s 3,000 nebo 3,200 mAh. Nicméně společnost Samsung oznámila, že tato zpráva je nesprávná.

Zdroj

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here