Offroad Legends – povedené závody

0

Offroad Legends jsou velmi povedenou freeware záležitostí. Hra má, natož že je zdarma, krásné grafické zpracování. I po zvukové stránce se nemusí za nic stydět. Před pár dny navíc tvůrci vyslyšeli přání a volání fanoušků a do hry přidali 2 nové poháry a 5 nových aut, což opět rozšířilo dobu, po kterou vás hra zaručeně zabaví.

Principem celé hry je dojet s vaším offroadem v co nejkratším čase do cíle. Pokud to zvládnete pod stanovené limity, získáte peníze, za které si můžete odemykat nové poháry či nakupovat nová auta. V neposlední řadě lze těmito penězi vypnout zobrazovanou reklamu (pro to ale stačí být nepřipojen k internetu a reklama se zobrazovat nebude).

Hra v současnosti obsahuje čtyři kategorie pohárů rozdělené podle tříd vozidel: Monsters, 4×4 off-roaders, Behemoths a Fun cars. Celkem na vás čeká osm pohárů po osmi závodech. Pro odemčení dalšího poháru musíte zajet všechny tratě z předchozího poháru minimálně na jednu hvězdičku a musíte mít nahraný patřičný obnos peněz. Peníze jsou ve hře trochu problém – odemykání nových pohárů a aut je poměrně drahé a tak budete muset některé závody jezdit neustále dokola, abyste si peníze vydělali. Kdo by nechtěl ztrácet čas, má možnost si zakoupit herní peníze za peníze reálné. Náruživí tuneři si také přijdou na své, v garáži budete moct poštelovat podvozek svého vozu. Bohužel většina změn vede ke zhoršení jízdních vlastností. Navíc není možné s provedenými úpravami absolvovat pohár, můžete si je pouze odzkoušet na zkušebních tratích.

Po poslední aktualizaci se zdá, že byl vyřešen problém, kdy při spouštění aplikace došlo k zastavení hry nebo zaseknutí. Pokud nastane tato situace, nezbude nic jiného, než aplikaci ručně zavřít přes správce úloh a následně ji znovu spustit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here