Motorola Moto E – za málo peněz slušný Dual SIM

1

Motorola právě představila utlralevný smartphone s názvem Moto E. Za cenu 129$ toho nabídne opravdu požehnaně a informace naznačují, že by mohl zavítat i do Evropy. Velkým plusem je také práce se současnou verzí OS Android a také garance aktualizace na verzi nadcházející.

Motorola-Moto-E1

Na hardwaru je znát, že se jedná opravdu o nízkonákladový smartphone. Displej s úhlopříčkou 4,3″ nabídne již méně tradiční qHD rozlišení ( 960x540px) a dvoujádrový procesor Snapdragon 200 s taktem 1,2 GHz svými výkony asi také příliš neoslní. Na zadní straně můžeme najít 5 MPx čočku fotoaparátu bez přisvětlovací LED diody. 1 GB operační paměti by měl pro práci s Androidem 4.4 KitKat dostačovat a vnitřní 4 GB úložiště je také možné rozšířit o microSD karty. Nejednoho uživatele potěší fakt, že se bude Moto E prodávat také v Dual SIM variantě s podporou 3G sítí.

Motorola-Moto-E

Motorola Moto E se právě začala prodávat v Indii a podle oficiálního vyjádření bude chtít tato americká firma pod křídly Lenova s tímto zařízením vstoupit na dalších 40 trhů světa a velkou měrou spoléhá na pomoc lokálních operátorů. Startovací cena byla stanovena na 129$ a jestli se za podobné peníze dostane i k nám zatím ani netušíme. Určitě by to však nebylo na škodu.

youtu.be/v5Asedlj2cw

Zdroj: theverge, fonearena

1 komentář

  1. Radši ať sem dají oficiální cestou Motorolu Moto G 4G. Kdyby byla cena stejná, jak se všude uvádí, tak by to byl prodejní trhák. A myslím, že by ani ta absence českého, potažmo slovenského jazyka nevadila. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here