Moto G se stala nejúspěšnějším smartphonem od Motoroly

0

Motorola dnes vydala zprávu, ve které nám poskytla informace ohledně jejich nejlépe prodávaného smartphonu. Nejprodávanějším chytrým telefonem nosící logo Motorola se stal model Moto G, což je model spíše střední třídy.

motorola-motog-1

Ono ani není divu, protože se prodává za velmi slušnou cenu, za kterou nabídne skoro nadstandartní výbavu a hlavně čistý Android. Vše je navíc obaleno příjemným kontroverzním designem. Za poměrně krátkou dobu prodeje se už tento kousek stihl stát tím nejlepším od této značky. Jediným kouskem, který předním stále vede je „sklapovačka“ Razr. Tu si pamatuje snad každý, tehdy se jednalo o prodejní hit, což potvrzují i prodejní čísla, které jiný model prozatím nepokořil.

Tento kousek se ale u nás stále oficiálně neprodává, takže si ho můžete koupit jen přes nějakého prodejce, který si účtuje pár stovek za dovoz. Je tu ještě možnost objednání z německého Amazonu, která spolehlivě funguje. Já myslím, že v střední třídě lepší smartphone s nápisem známější značky nenaleznete. Škoda jen, že se v Evropě neprodává za americkou cenovku, protože ta je lukrativnější než ta evropská, ale i tak je to za cenu začínající přibližně na 5 000,- Kč jedna z nejlepších koupí. Ocenění si tedy zaslouží, a uvidíme, zda se mu v budoucnu podaří pokořit další prodejní rekordy.

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here