Hot Wheels: Race Off

0

Jestli jste si jako mladí hráli s autíčkama Hot Wheels, tak jste si prožili určitě dobré dětství, protože tyhle autíčka měl doma každý a bylo super je sbírat.

Dlouhou dobu jsme neslyšeli o těchto autíčkách. Až dodnes! Vývojáři z Hutch Games a Mattel, totiž vydali hru na všechna zařízení Androidu, která se jmenuje Hot Wheels: Race Off. Ve hře budete závodit na tratích, které určitě znáte z dětství. Trati budou plné různých zrychlení, jumpů (skoků) apod. a na trati budete moct sbírat peníze za které si potom vylepšujete nebo odemykáte své auto.

hot-wheels-race-off-android-game-2hot-wheels-race-off-android-game-1

Hra obsahuje:

– Přes 20 závodních Hot Wheels aut a přes 40 závodních tratí.
– Plno zrychlovacích zařízení, plno skoků (jumpů) a stuntů. Trať je samozřejmě taková, jakou ji znáte všichni..Oranžová.
– Ve hře si různě vylepšujete své auto nebo si můžete odemykat ty nejlepší auta pomocí peněz ve hře.
– Můžete vyzvat svého kamaráda proti sobě, kde se budete muset snažit vyhrát závod v multi-playeru.

www.youtube.com/watch?v=kscctybXr6M

Hra je zcela zdarma a přímo ve hře (pokud chcete) si můžete zakoupit plno věcí. Ve hře je také prémiová měna, která stojí reálné peníze, ale tuto měnu si kupovat nemusíte. Je to zbytečné, protože si můžete užívat mnoho zábavy dohráním hry i bez toho. A navíc dostáváte dárky co několik hodin a tam tu měnu můžete získat, dokonce ji můžete i ztrojnásobit tím, že se podíváte na nějakou reklamu. Takže přeji mnoho zábavy a stahujte!


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here