Aplikace od Samsungu přidala nastavení pozadí pro Gear VR

0

samsung-unpacked-gear-vr-2_2040.0

Vlastníci smartphonu od Samsungu, kteří také používají Gear VR headset si právě mohou zkontrolovat aktualizovanou verzi na internetových stránkách Samsungu. Verze 4.2 zahrnuje nové funkce včetně nastavení tapety, aby Vaši virtuální realitu udělala barevnější a zajímavější.

Pozadí jsou vyjímečné obrázky, které vytvořila grafická společnost OTOY. Ty jsou navrženy pro nabídku pro Samsung, aby uživatelé internetu měli větší zážitek během používání jejich stránek za pomocí Gear VR.

samsunginternet_gear-vr_main_2

Kromě toho, nová aktualizace obsahuje i podporu WebBR 1.0 API. Je to první generace verze nového JavaScriptu API, která byla navržena pro webové stránky. Pokud stránka podporuje WebVR, Samsungová internetová aplikace bude promítat 3D obrázky z několikati úhlu. Budoucí verze WebVR dovolí návrhářům vytvořit plnou virtuální prohlídku webových stránek.

Vlastníci Gear VR si mohou stáhnout verzi 4.2  Samsung Internet app, která je dostupná v Oculus Store. Kromě toho, že slouží jako webový prohlížeč, aplikace umožňuje majitelům prohlížet si fotky nebo videa z jejich smartphonu.

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here