Dojde k revoluci ve světě mobilního fotografování? Společnosti Huawei a Leica uzavřeli dohodu o spolupráci!

0

gsmarena_003Po představení Samsungu Galaxy S7, LG G5, Xiaomi Mi 5 a mnoha nových technologií na MWC 2016, můžeme s jistotou říci, že mobilní fotografie je letos opravdu v kurzu. Zdá se, že všichni hlavní hráči se v tomto směru snaží co nejvíce rozvíjet a čínský Huawei nemůže zůstat pozadu.

V novém partnerství společnosti Huawei a Leica půjde jednoznačně o pokrok ve světě mobilních fotografii, jak byste jistě očekávali. S ohledem na velikost a dobré jméno obou společností, by mohla tato spolupráce opravdu přinést ovoce. Společnosti se zaměří hlavně na společný výzkum a rozvoj. Podle vyjádření výkonného ředitele společnosti Leica Olivera Kaltnera uvidíme s největší pravděpodobností zlepšení v oblasti mobilních kamer již v krátkodobém horizontu.

Strategické spojení mezi společností Huawei a Leica Camera demonstruje touhu dvou rychle rostoucích a globálně působících značek neustále rozvíjet a zdokonalovat své technologie. Jako spojenci jsme se zavázali, že budeme vyrábět výrobky s nekompromisní kvalitou. Technologické partnerství se společností Huawei nabízí naší společnosti Leica Camera vynikající příležitost využít svou osvědčenou optickou odbornost v novém segmentu výrobků a dostat se tak do vzrušující oblasti podnikání v oboru mobilních zařízení. Smartphone je ve světě fotografií velice důležitý a otevírá nám dveře pro získání nových cílových skupin.

gsmarena_004Pokud jste ještě neslyšeli o společnosti Leica Camera AG, budete pravděpodobně potřebovat dostatek času, než vypátráte všechny informace a pochopíte, že jde v této oblasti o skutečně legendární německou značku. Jak již bylo řečeno, partnerství přináší velké naděje do budoucna.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here