BlackBerry Priv zřejmě v únoru zlevní!

0

blackberry_priv_angle_slider_black_officialTelefon BlackBerry Priv byl jedním z objevů roku, protože v lednu málokdo očekával smartphone s operačním systémem Android od této kanadské společnosti. Jedním z dalších důvodů, proč byl telefon tolikrát diskutován, je to, že mu byla společnost BlackBerry schopna dát osobitou identitu díky fyzické klávesnici, která k jejich telefonům neodmyslitelně patří a zdálo se, že již ze světa smartphonů nadobro zmizela.

Cena je však na absolutním vrcholu a nepochybně odradí mnoho potenciálních kupců. Pokud patříte do této kategorie, měli byste vědět, že v únoru budete mít možnost jej koupit za nižší cenu. Oznámil to generální ředitel BlackBerry John Chen.

Společnost si je vědoma toho, že konkurence představí během Mobile World Congress v Barceloně své nové vlajkové produkty a že nesnížit cenu modelu Priv by byla hloupost a velká chyba. Bohužel zatím neexistují žádné informace o tom, kolik bude telefon po snížení ceny stát. Až budeme znát další informace, budeme vás informovat.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here