Xiaomi Gemini bude schopen konkurovat Apple iPhonu 6s!

0

Xiaomi Gemini byl spatřen poprvé v benchmarku (GeekBench) již v listopadu, tehdy si však všichni mysleli, že se jedná o nadcházející vlajkovou loď Xiaomi Mi5 pod krycím názvem. Xiaomi Gemini se znovu objevilo na internetu a bylo zaznamenáno zvýšení jeho výkonu.

Xiaomi Gemini, se jmenuje po souhvězdí, jak je tomu u nevydaných telefonů od Xiaomi trendem, je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 820 (MSM8996), má 3 GB paměti RAM a běží na systému Android 6.0 Marshmallow.

Pokud jde o výkonnostní skóre, tak v Single-core testu se zlepšil z původních 2.140 bodů na 2.238 bodů, což není velké zlepšení. V Multi-core testu se pak zlepšil z původních 4762 bodů na 5174 bodů, což už určité zlepšení je. Došlo totiž k menší inovaci procesoru Snapdragon 820 tak, aby dokázal lépe řídit rozdělení výkonu.Screenshot-2

Výkonnostní skóre iPhonu 6S v Single-core a Multi-core testu je 2526 a 4396 bodů, což znamená, že Xiaomi Gemini bude moct po uvolnění konkurovat iPhonu 6s.

V současné době neexistují žádné další informace o specifikacích tohoto smartphonu. Jakmile se dozvíme o Xiaomi Gemini nějaké nocinky, budeme vás informovat.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here