3 tipy na hry pro Google Cardboard

0

Co to jsou brýle Google Cardboard ví skoro každý. Pro ty, kteří uvažují o jejich koupi, tu mám 3 tipy na mé nejoblíbenější hry pro virtuální realitu z Google Play.

 

Roller Coaster VR

První hrou, která by asi neměla žádnému uživateli brýlí pro virtuální realitu chybět, je Roller Coaster VR.

Ve hře projíždíte starodávnými stavbami.

Po zapnutí hry se objevíte ve vagonu horské dráhy, kdesi hluboko v džungli. Svou cestu pralesem a historickým májským městem začnete poté, co se zadíváte na páku nalevo od sebe. V tu chvíli se dá vozík do pohybu a vy si již můžete užívat krásnou grafiku. Ve hře sice o nic nejde, ale díky projížďce, kterou zažijete, se aplikace řadí k těm nejlepším.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Crazy Swing VR

O něco víc jde ve hře Crazy Swing VR. Tam nasednete na obří houpačku, se kterou se houpete nad městem. Čím déle se houpete, tím výš se dostáváte. Po nějaké době se dostanete až k měsíci, ale to to už vám bude nejspíš špatně.

 Ukázka pohledu z houpačky

A o tom je vlastně celá hra. Prostě hrajete, dokud to ještě zvládáte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zombie Shooter VR

Nakonec bych vám rád doporučil střílečku Zombie Shooter VR. Ve hře se pohybujete starým metrem a snažíte se dostat co nejdál. V tom vám brání zombie, které na vás útočí ze všech stran. Ty jsou dobře propracované a časem si připadáte, jako byste proti nim bojovali v reálném světě. Zombie sestřelujte tím, že se na ně podíváte a zamíříte. Střelba již probíhá automaticky.

 Útočící zombie

Ač na hře určitě pár nedostatků najdete, stále se řadí k těm nejlepším střílečkám pro VR. Proto vám ji mohu určitě doporučit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Doufám, že se vám článek líbil a že některou z uvedených her vyzkoušíte. Pokud brýle pro VR zatím nemáte, určitě je zkuste. Stojí to za to.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here