3 tipy na hry pro Google Cardboard díl 2.

0

Dnes jsem si pro vás připravil další tři tipy na hry pro virtuální realitu Google Cardboard. Jak jsem psal i minule, pokud brýle nemáte, určitě vám doporučuji si je zakoupit. Stojí to za to.

Cardboard Labirinto

První hrou je „Cardboard Labirinto“ jak název napovídá, jedná se o labirint. Na začátku hry se objevíte někde v labirintu, odkud se snažíte následně dostat.

Menu hry

Hra je opravdu hodně těžká a já osobně jsem ji nikdy nedohrál. Pokud máte ale rádi bludiště a hlavolamy, tak si hru určitě užijete.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Lamper for Google Cardboard

Jedna z mála her pro VR, ve které o něco jde, je hra Lamper for Google Cardboard. Zde se vžijete do role broučka, se kterým máte za úkol proletět tunelem plným překážek. Broučka ovládáte pohybem hlavy.

Průlet tunelem

Hru vám mohu doporučit už jen proto, že něco podobného nemá na Google Cardboard obdobu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jurrasic VR – Google Cardboard

Poslední dnešní tip se týká hry Jurrasic VR – Google Cardboard. V ní se procházíte pralesem v okolí jakési osady, kolem níž pobíhají dinosauři. Hra má velmi pěknou grafiku a je perfektní ukázkou toho, jak může být virtuální realita „oblbující“. Po nějakém čase vám totiž opravdu připadá, jako byste se mezi těmi dinosaury nacházeli na živo.

Pohled na dinosaury

Hra je na Google Play zdarma, tudíž jejímu vyzkoušení nic nebrání.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here