Aktuálně zlevněné aplikace – logika a trénink

0

The Room Two

Druhý díl legendární logické hry The Room. Ve druhém díle na Vás čeká opět velké množsví nejrůznějších hádanek a tajemství.

2,99US$ -> 1,11US$


logo-app
App Name
Fireproof Games
Free   
qrcode-app

Minuum Keyboard

Minuum klávesnice Vám nabídne netradiční rozložení klávesnice, vývojářům se podařilo vtěsnat všechny znaky na jeden řádek. Ten Vám tak nabídne možnost vyťukat všechny písmenka jedním prstem. Navíc tato klávesnice zabere jen zlomek displeje a nabídne Vám více z obsahu při psaní. V rámci nastavení aplikace máte možnost si nastavit pořadí písmen a to v následujících režimech QWERTY, QWERTZ a A-Z.

3,99US$ -> 1,78US$


logo-app
App Name
Whirlscape
Free   
qrcode-app

Abs workout PRO

Aplikace obsahuje šesti týdenní tréninkový plán, který Vám pomůže vytvarovat vaše břišní partie. Denní posilovací břišní cvičení obsahuje 6 cviků, které se mají  provádět každý den. Zapomeňte na kliky, sedy lehy shyby či dřepy a věnujte se každodenně břišním cvikům v pohodlí domova.

1,49US$ -> 0,90US$

Abs workout PRO 1Abs workout PRO 2Abs workout PRO 1


logo-app
App Name
Caynax
Free   
qrcode-app

BIG Launcher

BIG Launcher je zvětšená domovská stránka pro Android, přizpůsobená pro seniory a lidi se špatným zrakem. Aplikace je navržena pro všechny, kteří chtějí jednoduché uživatelské rozhraní s velkými ikonami.

10,00US$ -> 2,30US$


logo-app
App Name
BIG Launcher
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz