Google Play Games vám nově ukáží hráče poblíž

0

Google Play Games byly oficiálně představeny v polovině května loňského roku a pomalu se ji podařilo rozšířit do většiny nových her. Internetový gigant se o svou službu stará i nadále a dnes začal uvolňovat další aktualizaci s jednou velmi zajímavou novinkou, kterou můžou částečně znát uživatelé iOS.

google play games

Jde o zobrazení hráčů nacházející se poblíž vás. Ti budou ještě filtrováni v rámci zrovna hraného titulu a krom toho budete lokalizování pomocí GPS, Wi-Fi a ještě mobilních BTS vysílačů. Už teď je mi celkem jasné, že jistá skupina hráčů z této novinky nebude zrovna nadšená a oponující ochrannou soukromí a americkou NSA, ji s radostí vypne.

google play games 2

Jistým způsobem se dá chápat, že běžní hráči si chtějí v první řadě zahrát a ne sdílet svou polohu s celou tramvají. Každopádně je tady stále možnost, si sdílení polohy vypnout a opět se ponořit do víru kulek v novém Modern Combat. Sdílení polohy je součástí nové verze Google Play Services a Google Play Games a jestli se vám nenainstalovala sama, stačí ještě pár hodin nebo dní počkat.

google play services

Zdroj: androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here