Lenovo A1000: cenově dostupný smartphone nejen pro děti

1

Lenovo_A1000_Black_01

Lenovo rozšířilo svoji rodinu chytrých telefonů o další model spadající do kategorie cenově dostupných smartphonů řady A. Lenovo A1000 je kompaktní 4″ telefon, který disponuje dlouhou výdrží baterie, podporou dvou SIM karet, výkonným procesorem, 1GB RAM a nízkou hmotností.

Lenovo A1000 se díky svým kompaktním rozměrům a hmotnosti 132 gramů pohodlně drží i ovládá jednou rukou. Pod černým nebo bílým šasi telefonu se skrývá čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz, který telefonu poskytuje dostatek výkonu pro plynulé hraní her, práci s aplikacemi a bezproblémový běh Androidu ve verzi 5.0 Lollipop.

 Lenovo_A1000_Black_02  Lenovo_A1000_Black_03

Podpora Dual SIM usnadní oddělení povinností od zábavy a ušetří čas strávený na přepínání mezi dvěma různými zařízeními. Samozřejmostí je podpora 3G rychlého internetu. Vnitřní paměť telefonu lze snadno rozšířit pomocí microSD karty až o dalších 32 GB. Lenovo A1000 je také vybaven sadou předinstalovaných aplikací Lenovo DOit.

Smartphone Lenovo A1000 zaujme hlavně svou cenou, kdy je na českém trhu dostupný za cenu od 2 499 Kč včetně DPH.

  • ldx

    Nechápu kdo má potřebu kupovat takovou plečku, zvlášť když je na trhu za cenu o něco málo navíc dost kvalitních přístrojů. Jak se říká, nejsem tak bohatý, abych moh kupovat levné věci!

    Navíc čtyřjádro a nespecifikovaná interní paměť zavání trvalými problémy s výkonem. Samozřejmě předpokládám, že výrobce použil výběhové komponenty a očesal všechny dostupné senzory. Lepší než to vyhodit, je prodat to za 2.5 klacku, gooood ! 🙁

    Už samotné označení „A“ zavání problémy (od doby kdy takto začal označovat šmejdský typy pro plebs Siemens, blahé paměti). Za tyhle hrůzy bych výrobci nafackoval!