Lenovo A1000: cenově dostupný smartphone nejen pro děti

1

Lenovo_A1000_Black_01

Lenovo rozšířilo svoji rodinu chytrých telefonů o další model spadající do kategorie cenově dostupných smartphonů řady A. Lenovo A1000 je kompaktní 4″ telefon, který disponuje dlouhou výdrží baterie, podporou dvou SIM karet, výkonným procesorem, 1GB RAM a nízkou hmotností.

Lenovo A1000 se díky svým kompaktním rozměrům a hmotnosti 132 gramů pohodlně drží i ovládá jednou rukou. Pod černým nebo bílým šasi telefonu se skrývá čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz, který telefonu poskytuje dostatek výkonu pro plynulé hraní her, práci s aplikacemi a bezproblémový běh Androidu ve verzi 5.0 Lollipop.

 Lenovo_A1000_Black_02  Lenovo_A1000_Black_03

Podpora Dual SIM usnadní oddělení povinností od zábavy a ušetří čas strávený na přepínání mezi dvěma různými zařízeními. Samozřejmostí je podpora 3G rychlého internetu. Vnitřní paměť telefonu lze snadno rozšířit pomocí microSD karty až o dalších 32 GB. Lenovo A1000 je také vybaven sadou předinstalovaných aplikací Lenovo DOit.

Smartphone Lenovo A1000 zaujme hlavně svou cenou, kdy je na českém trhu dostupný za cenu od 2 499 Kč včetně DPH.

1 komentář

  1. Nechápu kdo má potřebu kupovat takovou plečku, zvlášť když je na trhu za cenu o něco málo navíc dost kvalitních přístrojů. Jak se říká, nejsem tak bohatý, abych moh kupovat levné věci!

    Navíc čtyřjádro a nespecifikovaná interní paměť zavání trvalými problémy s výkonem. Samozřejmě předpokládám, že výrobce použil výběhové komponenty a očesal všechny dostupné senzory. Lepší než to vyhodit, je prodat to za 2.5 klacku, gooood ! 🙁

    Už samotné označení „A“ zavání problémy (od doby kdy takto začal označovat šmejdský typy pro plebs Siemens, blahé paměti). Za tyhle hrůzy bych výrobci nafackoval!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here