Huawei chystá zařízení s 6,1″ Full HD displejem

3

Pokud vám velikostí displeje nestačí ani Galaxy Note II, možná si oblíbíte chystaný Huawei Ascend Mate. Novinka totiž podle uniklých informací nabídne displej s netradiční uhlopříčkou 6,1 palců a Full HD (1080p) rozlišením. Zatímco obě generace Samsungu Galaxy Note ještě můžeme s přívřenýma očima zařadit do kategorie smartphonů, chystaný Huawei Ascend Mate už patří spíše k tabletům.

Má však vůbec toto zařízení šanci na úspěch? Trh s androidími zařízeními je neúprosný – zatímco Dell Streak 5 skončil v propadlišti dějin, Samsung Galaxy Note se stal prodejním trhákem. Je proto velmi obtížné odhadnout, s jakou zpětnou vazbou se nový Huawei setká na trhu.

Čínský výrobce však nic nepodcenil a kromě displeje toto zařízení zaujme mnoha dalšími prvky své výbavy. Podle uniklých informací bude mít Huawei Ascend Mate také čtyřjádrový procesor s taktem 1,8 GHz, 2GB RAM a baterii s kapacitou 4000 mAh.

zdroj: pha

  • Dsas

    záleží na ceně

  • To vypadá jako fajnovej stroj a vzhledem k tomu, že je to od Huawei by ani cena nemusela být špatná. Snad to nepokazí softwarem.