Orange Dublin – další levný Android od ZTE

2

Britský operátor Orange brzy začne prodávat další brandovaný telefon, který zájemce potěší svou výbornou cenou. Orange Dublin se poprvé objevil na obrázku, který zveřejnil web Android Greed. Stejně jako u předchozích telefonů se značkou Orange, jde i tentokrát o mírně upravenou verzi telefonu od čínského výrobce. Konkrétně se jedná o ZTE KIS, které se od února prodává na některých světových trzích.

Orange Dublin, respektive ZTE KIS je vybaveno 3,5″ displejem s HVGA rozlišením, jednojádrovým procesorem Qualcomm MSM7225A taktovaným na 800 MHz, 256MB RAM a 200MB interní pamětí, kterou lze rozšířit až o 32 GB pomocí slotu micro SD karty. Na zadní straně najdeme 3,2 mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou.

Operačním systémem je Android 2.3 Gingerbread, který se u brandované verze telefonu jistě dočká výraznějších úprav od operátora. Bez větších změn by naopak měl zůstat pohledný design telefonu. Odhadovaná cena Orange Dublin bez smlouvy je asi 90 britských liber (v přepočtu 2 800 Kč).

 

zdroj: ed, zte

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak ta cena není zas tak dobrá, když britský T-mobile nabízí T-mobile Vivacity (neboli ZTE Crescent/Blade S s pozměněným vzhledem), který jsem si na Aukru pořídil za 3500 Kč, za cca stejnou cenu a má lepší displej, RAM i ROM.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here