LG představí model G2 mini na MWC 2014

0

Poměrně často se setkáváme s tím, že vlajkové lodě výrobců jsou buď příliš velké nebo pro některé uživatele příliš drahé. Obvykle jsou tedy nabízeny jejich zmenšené verze. LG dlouho nemělo ke svému modelu G2 onu zmenšenou verzi, to by se však v brzké době mohlo změnit.

LG-G2-Mini-550x550

Výše zveřejněný obrázek se objevil přímo na facebookových stránkách LG Mobile s popiskem: „Experience the MINI. Mobile World Congress. 2014-02-24.“ (Vyzkoušejte MINI. – Pozn.: volně přeloženo). Představení zařízení se tedy na Mobile World Congress 2014 jistě dočkáme. Zatím bohužel není jistá hardwarová specifikace.

Většina „mini“ modelů má menší hardwarovou výbavu, než je tomu u jejich klasické verze. Snad jedinou výjimkou je model Z1 Compact od Sony, který ji má stejnou jako původní verze. Podle spekulací by mohl mít LG G2 Mini displej s úhlopříčkou 4,7″, což již dle mého názoru nespadá do kategorie malých telefonů, kam by podle názvu teoreticky měl model spadat. Uvnitř bychom mohli najít Snapdragon 800 s blíže nespecifikovaným taktem a paměť RAM 2 GB.

Je poměrně zvláštní, že by mini verze měla být představena v době, kdy se očekává, že se setkáme s nástupcem vlajkové lodi. Uvidíme, jestli přijde model s něčím ojedinělým, čím by přesvědčil spotřebitele o výhodnosti koupě. Klasická verze LG G2 se podezřele často dostává na přední příčky jednotlivých testů, a to jak z hlediska výbavy, výdrže telefonu nebo například procentuální hodnoty velikosti displeje, kterou zabírá z přední části mobilu. LG G2 Mini tedy možná ještě překvapí.

Zdroj: Facebook – LG mobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here