LG Knock Code – stylový zámek displeje

0

Nový přístroj od LG – G Pro 2 – přijde se stylovým odemykáním displeje, Knock Code. Funkce založená na první představené funkci Knock On, má být údajně bezpečnější, než Touch ID od Applu. Použití poklepání pro odemčení má být rychlejší, než dříve používané funkce.

LG-G-Pro-2-and-its-Knock-Code-feature

Pomocí této funkce je možné odemknout displej, nehledě na to, jestli je zapnutý či vypnutý. Zvolením kombinace dvou až osmi klepnutí si můžete učit, na co váš telefon zareaguje. Celkem si můžete vybírat z 86.367 kombinací. Použití funkce Knock Code by mohlo být rychlejší než doposud používané funkce pro zabezpečení displeje, neboť nezáleží, kde přesně na displeji funkci použijete, nemusíte se tedy trefovat na konkrétní místo jako je tomu například při zadávání číslic u PIN.

ZDNet uvedl, že LG prohlásilo, že by měla být funkce Knock Code bezpečnější, než je zmíněné zabezpečení od Applu, o kterém se velmi hovoří v souvislosti s tím, že se jej podařilo prolomit. Netroufl bych si však tvrdit, že nová funkce LG smartphonů bude absolutně bezpečná.

LG G Pro 2 by se mělo začít prodávat v Jižní Koreji ještě tento měsíc, do Spojených států a Evropy by se však mělo dostat bohužel až v dubnu. Za jakou cenu se bude tento 5,9″ tabletophone s 13 MP fotoaparátem s OIS (optická stabilizace obrazu) prodávat, zatím není jisté.

Jak bude funkce Knock Code fungovat si můžete prohlédnout na videu níže.

Zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here