Gigabyte do česka přinese další dualSIM Andriod – GSmart G1345

2

DualSIM telefony, všichni je chtějí, ale díky operátorům je téměř žádný z velkých výrobců nedělá. Naštěstí tady ale máme i menší výrobce, kteří se o Android a telefony zajímají jen okrajově a tak si mohou dovolit občas nějaký ten telefon s podporou dvou nebo více SIM vydat. Jednou z takových nejaktivnějších firem z této oblasti byl vždy Gigabyte a právě ten nedáno oznámil další přírůstek.

Rovnou můžeme říci, že na rozdíl od dvou předchozích půjde o relativně zajímavý telefon. Firma totiž pochopila, že ani telefon z nižší třídy nesmí být postaven z hardwaru, za který by se stydělo i autíčko na ovládání a tak vyměnila procesor, zvětšila velikost RAM a dodala aktualizovanou verzi operačního systému.

Dočkáme telefonu s 3,5“ HVGA displejem (320 × 480 bodů), Qualcomm MSM7227-T (ARMv6 (bez flashe)) procesorem taktovaným na 800MHz doplněným o grafický čip Adreno 200, 5MPx zadním fotoaparátem s LED přisvětlením, 512 MB RAM a stejnou velikostí vnitřní paměti rozšířitelnou pomocí slotu na microSD karty. Baterie bude mít dnes již běžnou kapacitu 1500mAh a operačním systémem bude Android 2.3.

Do prodeje by se měl telefon dostat v horizontu týdnů a to za cenu kolem 7 000 korun českých.

Zdroj: mobilmania

2 KOMENTÁŘE

  1. Vzhledem k parametrum je ta cena hodne mimozni. A ani 2 SIMky to nezachrani, protoze za 7000 si takove low-endy muzu koupit dva 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here