Dropbox plánuje zaříznout neligitimní zvyšování místa o 23 GB pomocí upraveného .apk

5

Dropbox

Pokud používáte Dropbox a alespoň trochu sledujete zahraniční nebo i česká fóra týkající se Androidu, tak jste v posledních několika měsících zajisté zaznamenali upravené .apk androidího klienta dropboxu, které Vám na rok zvýšilo velikost o příjemných 23 GB.

Úprava fungovala tak, že Váš telefon zamaskovala za HTC One X a byla tak schopná aktivovat zatím nespuštěný partnerský program, který měl novým majitelům telefonů z řady HTC One nabídnou daných 23 GB navíc.

Díky onomu upravenému .apk však daného partnerského programu využilo nespočet lidí ještě předtím, než se samotné HTC One telefony začaly vůbec prodávat. To samozřejmě přišlo Dropboxu divné a tak celou věc prošetřil.

A když pak přišel na to, co se stalo, tak se rozhodl, že veškeré nelegitimně získané místo odebere. Pokud jste tak upraveného .apk využili a máte na dropboxu méně než 23 GB volného místa, tak si raději data zálohujte, mohli byste o ně také poměrně snadno přijít.

Oficiální Dropbox 23GB HTC promo akce nezačne dříve než počátkem tohoto měsíce, kdy se začnou telefony HTC One prodávat. Pro získání oněch 23 GB extra volného místa na Dropboxu budete muset propojit s HTC Sense 4.0 telefonem d dokončit „Get Started“.

Neoficiální metoda k získání 23GB, která kolovala XDA a dalších fórech a blozích (pozn. redakce: zdravíme kolegy) je nelegitimní. Plánujeme veškeré volné místo získané touto metodou odebrat.

Stahování a instalování aplikací z neznámých zdrojů není dobrý nápad, mohou být totiž upravené a infikované nebezpečným kódem. Důrazně doporučujeme instalovat Android Dropbox pouze skrze Google Play (taktéž známý jako Android Market) anebo z oficiálních linků na Dropbox.com.

 

The official Dropbox 23GB HTC promotion will not start until sometime early this month, when the devices are released. To earn the extra 23GB of extra Dropbox space you will need to link your HTC Sense 4.0 device to your Dropbox account and complete “Get Started.”

The method to earn 23GB that is being circulated on the XDA Developers forum and on other blogs and forums is illegitimate. We plan to remove any space received using this method.

Downloading apps from unknown sources is not a good idea, as they might have been modified to include malicious code. We strongly recommend that you only install the Android Dropbox app via Google Play (formerly known as the Android Market) or from official download links on Dropbox.com.

Zdroj: androidspin

 

 

5 KOMENTÁŘE

  1. Dropbox se rozhodl vsem, kteri tento prostor ziskali „nelegalne“ jej odebrat: http://forums.dropbox.com/topic.php?id=57089&replies=25#post-418572

    Jinak ale nyni Dropbox nadeluje 500MB zdarma pri doporuceni, takze pokud se zaregistrujete prez tento odkaz: http://db.tt/0lKh98t tak ziskate ihned 2,5GB prostoru a pri povoleni automatickeho uploadu fotek at uz prez PC nebo androida dalsich 3GB jako bonus. A to je celkem 5,5GB ZDARMA na zacatek, coz neni vubec spatne!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here