Dochází vám kredit? Dejte si colu

7

      

Dochází vám kredit? Vlastníte předplacenku u O2? A ještě k tomu se v tomto teplém počasí rádi osvěžíte Coca Colou? Tak tato letní kampaň od společnosti O2 je přímo pro vás.

Společnost O2 nabízí v každé půllitrové láhvi Coca-Cola kredit ve výši 25 Kč. Každé telefonní číslo může mít maximálně 100 takto získaných kódů. O2 rozdá kredit v celkové výši 20 milionů korun. Reklamní kampaň startuje 1. července. Kódy, které získáte z víčka Coca-Cola vložíte na webové stránce www.25kredit.cz/.

Dále bude v Google Play aplikace 25kredit, ve které bude možné své kódy zdvojnásobovat, tedy na hodnotu 50 Kč za víčko. Ve hře bude kredit až do výše 5 000 Kč. Tak směle do lovení, a za celý redakční tým přejeme hodně štěstí!

7 KOMENTÁŘE

  1. Předražené hnusné pití a zlodějský operátor….úžasná kombinace.. Tak honem ovečky, spěchejte ať to máte „zadarmo“ 😀 😀

  2. nikde se nepíše o tom, jakou bude mít kredit platnost? Koupím kolu, získám 25 Kč. Hezký, ale aby to nebylo tak, že těch 25 Kč bude mít platnost třeba jen 7 dnů od data připsání kreditu.

  3. GARANCIJOM TRUST KREDIT PLC

    Jeste li pokušali da dobiju kredite od banaka, bez uspjeha? Hitno potreban novac da se iz duga? Treba novac za proširenje ili uspostavljanje svoja posla. Odobravamo teško novac kredita i svake druge vrste kredita, uz kamatnu stopu od 3% – 5%. Dajemo kredite iz Nation Wide, u rasponu od 1.000,00 do 100 miliona USD / POUNDS / EURO. Mi finansirati 100% i sa LTV od 75% -85% na imovinu akviziciju, Odgovor na e-mail: gtloans@live.com

    Regards

    Tony Belly

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here