Dochází vám kredit? Dejte si colu

7

      

Dochází vám kredit? Vlastníte předplacenku u O2? A ještě k tomu se v tomto teplém počasí rádi osvěžíte Coca Colou? Tak tato letní kampaň od společnosti O2 je přímo pro vás.

Společnost O2 nabízí v každé půllitrové láhvi Coca-Cola kredit ve výši 25 Kč. Každé telefonní číslo může mít maximálně 100 takto získaných kódů. O2 rozdá kredit v celkové výši 20 milionů korun. Reklamní kampaň startuje 1. července. Kódy, které získáte z víčka Coca-Cola vložíte na webové stránce www.25kredit.cz/.

Dále bude v Google Play aplikace 25kredit, ve které bude možné své kódy zdvojnásobovat, tedy na hodnotu 50 Kč za víčko. Ve hře bude kredit až do výše 5 000 Kč. Tak směle do lovení, a za celý redakční tým přejeme hodně štěstí!

 • Honza

  Předražené hnusné pití a zlodějský operátor….úžasná kombinace.. Tak honem ovečky, spěchejte ať to máte „zadarmo“ 😀 😀

 • 123

  nikde se nepíše o tom, jakou bude mít kredit platnost? Koupím kolu, získám 25 Kč. Hezký, ale aby to nebylo tak, že těch 25 Kč bude mít platnost třeba jen 7 dnů od data připsání kreditu.

 • Host

  Kredit je platný do posledního prosince 2012.

 • Kohmon

  Napsalo mi to – neplatný kód, taky paráda 🙁

 • Helena584

  kam mám napsat ten kod?

  helis

  • host 1

   soutěž skončila , ale měla trvat do 30.9.2012 – paráda, ne…….?:-)

 • Tony Belly

  GARANCIJOM TRUST KREDIT PLC

  Jeste li pokušali da dobiju kredite od banaka, bez uspjeha? Hitno potreban novac da se iz duga? Treba novac za proširenje ili uspostavljanje svoja posla. Odobravamo teško novac kredita i svake druge vrste kredita, uz kamatnu stopu od 3% – 5%. Dajemo kredite iz Nation Wide, u rasponu od 1.000,00 do 100 miliona USD / POUNDS / EURO. Mi finansirati 100% i sa LTV od 75% -85% na imovinu akviziciju, Odgovor na e-mail: gtloans@live.com

  Regards

  Tony Belly