Sharp představil novou grafickou nadstavbu Feel UX

1

V České republice spíše kvůli televizím a ledničkám známý výrobce elektroniky, Sharp, představil  novou grafickou nadstavbu Feel UX určenou pro své telefony s operačním systémem Android.

Nová grafická nadstavba Feel UX by měla nabídnout kompletně předělaný launcher skládající se z trojice záložek obsahující zástupce na všechny aplikace, vybrané widgety a rychlé zkratky ke kontaktům a funkcím některých aplikací.

Nový by měl být také softwarový zámek obrazovky, který by měl integrovat poměrně chytře schovaný prohlížeč fotografií a rychlé ovládání huby. Kromě těchto dvou aplikací by měla nadstavba nabídnout upravený vzhled některých základních androidích prvků a výchozích aplikací.

Bohužel se této na první pohled poměrně povedené nadstavby jen tak v praxi nedočkáme, Sharp totiž své telefony vydává výhradně v Japonsku, a když už mu vyjde nějaký model i mimo, tak je povětšinou určen pro USA.

S trochou štěstí bychom se ale mohli dočkat samostatného launcheru nebo zámku obrazovky od nějakého jiného vývojáře, kterým by se tím od Sharpu inspiroval.

zdroj: aam

 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here