Další uniklé fotografie Androidu 4.4 KitKat, tentokrát z Nexusu 5

0

nexus 5 kitkat (1) nexus 5 kitkat (3) nexus 5 kitkat (2)

Na internet opět unikly fotografie, které ukazují podobu chystaného Androidu 4.4 KitKat. Smartphonem, na kterém nová verze operačního systému běží, je s největší pravděpodobností Nexus 5. Podoba Androidu 4.4 už na internet unikl minulý týden, ale tenkrát se ještě jednalo o starší sestavení s označením Key Lime Pie.

Na snímcích můžete vidět několik změn v uživatelském rozhraní. K nejvýraznějším patří použití průhledné notifikační lišty s bílými ikonami a upravené menu aplikací bez záložky pro přístup k widgetům. Všimnout si můžete také ikonky fotoaparátů, které přibyla do pravého dolního rohu odemykací obrazovky. A chybět samozřejmě nemůže sada nových tapet.

nexus 5 kitkat (4) nexus 5 kitkat (5) nexus 5 kitkat (6)

Do nastavení byla přidána sekce „Tap & pay“, která nejspíš slouží ke správě bezkontaktních plateb (přes NFC), jejichž nativní podpora by se měla poprvé objevit právě v Androidu 4.4 KitKat. Úprav se dočká sekce nastavení polohy, ve které bude mít uživatel na výběr ze tří možností nastavení seřazených podle přesnosti a náročnosti na baterii.

Android 4.4 KitKat by měl být podle spekulací představen ještě do konce měsíce října.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here