CyanogenMOD tým přechází na nové servery

1

Je to jen několik málo týdnů, co CyanogenMOD tým vyhlásil veřejnou sbírku na nové servery určené pro kompilaci ROMek na stále se zvětšujícího počet různorodých androidích telefonů a tabletů. Peníze po vyhlášení sbírky získal takřka okamžitě a od tohoto týdne to začíná mít i efekt.

Nové servery byly totiž zakoupeny a počínaje včerejším dnem začali také pracovat. Konkrétně se na nich provádí kompilace nighty buildů CyanogenMODu 9 pro všechna podporovaná zařízení. Díky tomu také nigthly buildy pro některá zařízení prozatím chybí, v průběhu víkendu by se však měla znovu objevit.

Tyto drobné komplikace se však bezesporu vyplatí, nové servery totiž zvládnou plnohodnotný build CyanogenMODu 9 zkompilovat za 9 minut, což je oproti původním serverům opravdu znatelný rozdíl. Na druhou strany aby také ne, jde totiž o trojici serverů Dell R610 s dvěma procesory Xeon X5675 CPUs (celkem 12 jader) a 32 GB RAM.

zdroj: ap, CyanogenMOD

1 komentář

  1. Super, super, super. Meli vybrat vic, jak je videt, tak fanousku jsou miliony a radi zaplati za neco co potom budou dostavat zadarmo, vsak jejich romky jsou nejlepsi na svete a ja sam pouzivam CyanogenMod od doby co se zacal prodavat HTC HD2. Bravo chlapi, jen tak dal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here