Android Gamer VI – herní video magazín

0

Další díl herního pořadu Android Gamer přináší recenze her, jejichž cena se pohybuje kolem 50 korun. Podívejte se na jednu z nejlepších adventur pro Android Shadow Guardian, zapojte své mozkové závity ve hře Toki Tori, na závěr se proletíte ve hře Armageddon Squadron.

httpv://www.youtube.com/watch?v=doW6TARO7Hw

Shadow Guardianimage

Výrobce: Gameloft
Žánr:
Adventura
Dostupnost:
Gameloft 50 Kč

Shadow Guardian je chytlavá adventura s akčními prvky, která nemálo připomíná cenami ověnčenou hru Uncharted z velkých konzolí. Kromě toho si hlavní hrdina investigativní novinář Jason Call bere za vzor takové velikány jako jsou Indiana Jones a půvadbná archeoložka Lara Croft.

Toki Toriimage

Výrobce: Polarbit
Žánr:
Logická hra
Dostupnost:
Android market 51,51 Kč

Po počítačích a iOS zařízeních se cenami ověnčený kuřecí hrdina dostává i na naše milované Androidy. A nenechte se zmást roztomilou grafikou, tato hra zajisté není jen pro malé děti, naopak, jedná se o logickou výzvu pro každého z Vás.

Armageddon Squadronimage

Výrobce: Polarbit
Žánr:
Arkáda, letecký simulátor
Dostupnost:
Android market 51,51 Kč

A nakonec zde máme pro milovníky leteckých soubojů hru Armagenddon Squadron. Zalétáte si zde se stroji z 2. světové války a vyzkoušíte si s nimi nejen obyčejné letecké souboje, ale také bombardování, ničení konvojů, ochraňování spojeneckých jednotek a mnoho dalšího.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here